KONST / Litografier / Färglitografier 17514422

nr 1751 4422

Färglitografier

3 st. Signerade, berg i dimma, färglitografi, yttermått inklusive ram: 82x63

Kondition: 1 skadat glas

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:57:57

14/12 13:06:46 1      Vinnande bud